TEIKIAMOS PASLAUGOS

DEKORAVIMO PASLAUGOS

Šventės, renginiai, erdvės

KOMPOZICIJŲ NUOMA

Jūsų idėjų realizavimui

DEKORACIJŲ PRENUMERATA

Malonaus pastovumo užtikrinimas

Individualūs sprendimai

Atsižvelgiame į kiekvieną kliento poreikį

Natūralūs augalai

Stabilizuoti ir džiovinti augalai, natūralumas, kuris džiugins ne vienerius metus

Aukščiausia kokybė

Atsakingai atsirinkti partneriai ir etiškos tiekimo grandinės puoselėjimas

Galimybės

Nuo mažo kambario iki didelių verslo patalpų

Apie mus

DEBESYSE komanda

Mes – veržlūs, proaktyvūs, pilni kūrybinio įkvėpimo, ryžto veikti, skleisti ir padėti kurti grožį. 

Specializuojamės dirbdami su dekoru , o tiksliau – natūraliais augalais ir gėlėmis. Jaučiame artimą ryšį su gamta ir stengiamės jį puoselėti, todėl viena esminių mūsų vertybių – tvarumas. Pagrindiniai darbo įrankiai – stabilizuoti ir džiovinti augalai, kurių pagalba galime sukurti ilgaamžes kompozicijas ir atsakingai naudoti gamtos resursus.

Mes išskirtinai rūpinamės mūsų klientais. Mums svarbu kokybė ir kiekviena smulki detalė, todėl teikiame paslaugas pagal individualius poreikius, stengiantis išpildyti kiekvieno kliento viziją. 

Nuolat tobuliname savo žinias ir gebėjimus, kad galėtume kurti unikalias ir tendencingas kompozicijas. Mes kruopščiai atrinkome ir užmezgėme partnerystes su kokybiškais ir patikimais tiekėjais, kad galėtume pasiekti aukščiausius darbo standartus ir suteikti geriausias paslaugas savo klientams.

Didžiuojamės savo darbais ir tuo, kad savo klientams galime padėti sukurti ypatingas akimirkas, įsimintinas šventes, unikalius interjero sprendimus ir įgyvendinti svajones. 

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top