APIE MUS

SUSIPAŽINKITE SU MŪSŲ KOMANDA!

ĮDEDAME DAUG DARBO, PASTANGŲ IR MEILĖS TAM, KĄ DAROME, KAD GALĖTUME JUMS PASIŪLYTI AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS PRODUKTUS.

DEBESYSE komanda

Veržlumas, proaktyvumas, kūrybinis įkvėpimas, ryžtas veikti, skleisti ir padėti kurti grožį. 

Specializuojamės dirbant su dekoru , o tiksliau – natūraliais augalais ir gėlėmis. Jaučiame artimą ryšį su gamta ir stengiamės jį puoselėti, todėl viena esminių mūsų vertybių – tvarumas. Pagrindiniai darbo įrankiai – stabilizuoti ir džiovinti augalai, kurių pagalba galime sukurti ilgaamžes kompozicijas ir atsakingai naudoti gamtos resursus.

Mes išskirtinai rūpinamės mūsų klientais. Mums svarbu kokybė ir kiekviena smulki detalė, todėl teikiame paslaugas pagal individualius poreikius, stengiantis išpildyti kiekvieno kliento viziją. 

Nuolat tobuliname savo žinias ir gebėjimus, kad galėtume kurti unikalias ir tendencingas kompozicijas. Mes kruopščiai atrinkome ir užmezgėme partnerystes su kokybiškais ir patikimais tiekėjais, kad galėtume pasiekti aukščiausius darbo standartus ir suteikti geriausias paslaugas savo klientams.

Didžiuojamės savo darbais ir tuo, kad savo klientams galime padėti sukurti ypatingas akimirkas, įsimintinas šventes, unikalius interjero sprendimus ir įgyvendinti svajones. 

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top